Skip to content

Gdzie można kupić kapsułki CGA800?

Written by

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Odchudzający ekstrakt z zielonej kawy zdobywa coraz większą popularność. Wiele osób borykających się z otyłością lub nadwagą stosuje ekstrakt, aby zgodnie z eksperymentem dr. Oz-a zrzucić choćby kilka kilogramów. W internecie można znaleźć dziesiątki ofert sprzedaży ekstraktu z zielonej kawy, ale jak wśród ofert znaleźć te najlepszą, najbardziej skuteczną zieloną kawę? Czy są to tabletki CGA800?

Jak wybrać najlepsze tabletki na odchudzanie z kwasem chlorogenowym?

Wiele osób zastanawia się dlaczego ekstrakt z zielonej kawy jest tak skutecznym składnikiem tabletek na odchudzanie. Największym sekretem tabletek zawierających ekstrakt z zielonej kawy jest kwas chlorogenowy. Świeże, niepalone ziarna kawy są nie tylko bogatym źródłem antyoksydantów, ale także także wspomnianego kwasu, który według badań opublikowanych przez zespół doktora Vince'a potwierdziły tezę, którą wygłosił swego czasu słynny amerykański dietetyk dr Oz. W efekcie testów przeprowadzonych na grupie 12 osób dr Vince uzyskał wyniki, które pozwalają z nadzieją patrzeć w przyszłość wszystkim osobom, dla których walka z otyłością przypominała walkę z wiatrakami.

Badania nad skutecznością ekstraktu z zielonej kawy prowadzone przez okres 22 tygodni stały się podstawą raportu, z którego można się między innymi dowiedzieć, że osoby wchodzące w skład grupy badawczej osiągnęły następujące rezultaty:

- u osób zakwalifikowanych do grupy badawczej odnotowano średni spadek masy ciała o 8,04 kg

- zmniejszeniu uległy także wartości współczynnika BMI (wskaźnik Queteleta II ), średnio o 2,93 kg/m2

- dla osób otyłych często kłopotliwe jest pozbycie się zgromadzonego w tkankach tłuszczu. Osoby poddane badaniom straciły średnio 4,44% tkanki tłuszczowej.

- nie bez znaczenia dla osób zmagających się z otyłością, u których bardzo często pojawiają się zaburzenia rytmu serca (które są następstwem otłuszczenia tego narządu) będzie informacja, że ekstrakt z zielonej kawy zmniejszył częstotliwość akcji serca o 2,56 uderzenia na minutę.

Wyniki badań sprawiły, że ekstrakt z zielonej kawy bardzo szybko zaczął zyskiwać na popularności nie tylko wśród osób otyłych, ale także koncernów zajmujących się produkcją suplementów diety. W chwili, kiedy na rynku zaczęły się pojawiać dziesiątki produktów zawierających kwas chlorogenowy, czyli główny składnik ekstraktu z zielonej kawy, a u konsumentów zaczęły się mnożyć pytania dotyczące wyboru najlepszych tabletek na odchudzanie. Eksperci do spraw dietetyki polecają tabletki z kwasem chlorogenowym CGA800.

Previous article

Jak uporać się z wylewającymi się ze spodni boczkami?

Next article

Opanuj i wylecz astmę oskrzelową

Join the discussion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *