Herbasnorex na chrapanie i ból gardła

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dużymi krokami zbliża się jesień. Jest to piękna pora roku, liście powoli żółkną i opadają. W ciągu dnia jest ciepło, jednak nadciągają chłodne poranki i wieczory. Te zmiany temperatur przyczyniają się do wielu przeziębień i chorób. Pomimo iż opracowano wiele specyfików nie jesteśmy w stanie uchronić się od jesiennych infekcji.

Najczęstszym schorzeniem okresu jesienno- zimowego są infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych. W tej sytuacji należy zapoznać się, co to jest układ oddechowy człowieka.

Układ oddechowy pełni bardzo ważną funkcję życiową człowieka - oddychanie. Proces oddychania polega na dostarczaniu każdej komórce naszego ciała tlenu i wydalaniu dwutlenku węgla.

Do tego procesu potrzebnych jest współpracujących ze sobą bez zakłóceń kilka narządów, którymi są: jama nosowa, gardło, krtań, tchawica, oskrzela i płuca.

W sytuacji, kiedy któryś z tych trybików w naszym ciele zawodzi dochodzi do stanu zapalnego, a co za tym idzie choroby. Opracowano nowy produkt HERBASNOREX, który poprzez swoje działanie na jamę ustną nie doprowadza do rozwijania się dalszego procesu zapalnego.

Dlaczego Herbasnorex jest taki unikatowy?

Unikalność tego produktu tkwi w składzie. Są to cztery naturalne składniki:

 1. Kwiat malwy – zawiera substancje śluzowe, które mają za zadanie działać osłonowo na śluzówki oraz substancje antocyjany, które wpływają przeciwzapalnie. Roślina ta ułatwia odksztuszanie, łagodzi suchy kaszel i likwiduje chrypkę.
 2. Prawoślaz lekarski – główną substancją czynną korzenia prawoślazu jest śluz. Pomaga on w schorzeniach górnych dróg oddechowych: nieżyt oskrzeli czy ból gardła z kaszlem.
 3. Podbiał pospolity – zawiera w sobie garbniki, które ma zastosowanie w stanach zapalnych jamy ustnej czy krtani. Powoduje rozrzedzenie zalegającej wydzieliny i pobudza odruch wykrztuśny. Dzięki posiadaniu flawonoidów zmniejsza napięcie mięśni gładkich górnych dróg oddechowych oraz oskrzeli ułatwiając tym samym odksztuszanie.
 4. Szałwia lekarska – jest ziołem mającym w sobie wysokie walory lecznicze. Posiada w sobie moc niszczenia różnorakich wirusów i grzybów. Działa antybakteryjnie i łagodzi podrażnienia. Od dawien dawna opisywano wykorzystanie lecznicze tej drogocennej rośliny, nawet powstało powiedzenie: „ śmierć tego nie ubodzie, u kogo szałwia w ogrodzie"

Te wszystkie składniki połączone ze sobą tworzą oryginalny, bezpieczny i skuteczny preparat na gardło Herbasnorex. Te naturalne, ziołowe składniki preparatu działają na zasadzie filtra ochronnego. Pokrywa uszkodzoną błonę śluzową, działa dezynfekująco i przyspiesza gojenie. Zmniejsza uczucie drapania, łagodzi ból i ułatwia przełykanie.

Najnowszy spray do gardła Herbasnorex można stosować w leczeniu stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Działa nawilżająco i łagodzi uczucie suchości. Herbasnorex spray zmniejsza przekrwienie, oraz obrzęk ułatwiając oddychanie.

Ma swoje zastosowanie wspomagające w leczeniu wielu chorób: zapalenie gardła, przeziębienie, angina, zapalenie krtani, zapalenie jamy ustnej, czy zapalenie dziąseł.

Preparat Herbasnorex jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczą zaledwie trzy psiknięcia aplikatora i problem bólu gardła mamy z głowy. Przed zastosowaniem dozownika należy go kilkakrotnie wstrząsnąć, następnie zaaplikować niewielką ilość substancji pod język i na ścianki przełyku. Już po kilku minutach poczujesz ulgę. Według zaleceń producenta preparat Herbasnorex można stosować o każdej porze, należy przestrzegać tylko dobowej dawki- 3 razy na dobę.

Na naszym rynku pojawiło się ostatnio bardzo dużo różnych preparatów na gardło. Każdy z nich działa na podobnej zasadzie. Jednak najnowszy produkt, jakim jest Herbasnorex posiada kilka cech charakterystycznych i różniących od innych preparatów:

 1. Specjalnie stworzony dla osób powyżej 16 roku życia
 2. W jego składzie znajdują się wyłącznie naturalne składniki
 3. Najnowszy, wygodny aplikator w szybki i precyzyjny sposób wymierzy odpowiednią ilość specyfiku
 4. Kompaktowy wymiar opakowania pozwala mieć spray Herbasnorex zawsze przy sobie
 5. Dzięki nowoczesnemu aplikatorowi Herbasnorex jest bardzo wydajny
 6. Herbasnorex jest bezpieczny i bardzo dobrze tolerowany, dlatego nadaje się do miejscowego leczenia objawów
 7. Jedynymi osobami, które nie mogą stosować Herbasnorex są: kobiety w ciąży, mamy karmiące piersią oraz osoby nadwrażliwe na którąś substancję czynną.

Już teraz wiesz, dlaczego produkt Herbasnorex jest taki niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju! Dzięki niemu pozbędziesz się w bardzo szybki i skuteczny sposób problemu związanego zwłaszcza z górnymi drogami oddechowymi.

Herbasnorex skuteczny i szybko działający!

Przez bardzo długi czas dokuczał mi uporczywy, głośny kaszel. Unikam stosowania leków, ale kaszel był tak dokuczliwy, iż postanowiłam poszukać odpowiedniego preparatu dla siebie. Tak natrafiłam na preparat o nazwie Herbasnorex. Odkąd zaczęłam stosować ten specyfik mam spokój z kaszlem! Niesamowite jest to, iż taki mały spray wystarczył, aby na długi czas zapomnieć o kaszlu. Aktualnie jak tylko pojawia się przeziębienie nie czekam już długo tylko od razu stosuję Herbasnorex!

Ania

Natychmiastowa poprawa!

Na razie bardzo pomocny. Już po 2 dniach chrypa znacznie mniejsza i ustąpił ból gardła. Rzeczywiście atutem Herbasnorex jest bardzo prosty sposób aplikowania! Gorąco polecam!

Zakatarzony

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*