Ile należy jeść w ciągu dnia? –

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Ile należy jeść w ciągu dnia?Oceń artykuł

[#] W ciągu kilku lat, każdy dietetyk, lekarz i osobisty trener powtarza, że należy jeść 5 razy dziennie. Tego, oczywiście, są niezbędne w walce o szczupłą sylwetkę. Istnieje wiele badań, które potwierdzają tezę o tym, że jest to dystrybucja żywności w czasie, daje wymierne korzyści w postaci zapisu lub nawet zmniejszenia masy ciała. Jednak, jeśli spojrzeć na ten sam test, nie było tam żadnej wzmianki o tym, że nieprzestrzeganie tych zaleceń może prowadzić do otyłości lub odwrotnego efektu, że przybiera na wadze. W związku z tym postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej i zobaczyć, co naprawdę dzieje się w tym całym szaleństwie rozkładania pokarmu w ciągu dnia.

Zalety pięcioposiłkowego trybie

Czasami małe kroki przynoszą zaskakująco duże konsekwencje. Tak, można powiedzieć i o likwidacji jedzenia co trzy godziny w ciągu dnia. Dlaczego? Dla wielu osób, które mają problemy z podjadaniem między głównymi daniami, wprowadzenie takiego systemu może być zbawienia. Przyzwyczajenie organizmu do mniejszej i w tym samym czasie, częstsze posiłki to świetny sposób, aby stałego tłumienia apetytu. Jeśli nadal nie można zdyscyplinować się, należy rozważyć możliwość pomocy w postaci suplementów diety, o jednej z nich tutaj. Ponadto, metoda ta ma jeszcze jedną ważną zaletę, a mianowicie ograniczenie wieczornego posiłku. Niestety, wiele osób ma tendencję do głodu w ciągu dnia i, w konsekwencji, wieczorem опустошишь pełna lodówka horror. Pięcioposiłkowy tryb, na pewno właściwym rozwiązaniem dla takiego zachowania.

Co jest naprawdę ważne?

Jeśli wiadomo, że rozkład jedzenia na pięć posiłków w ciągu dnia prawidłowo, ludzie, których styl życia nie pozwala. Wiadomo, że nie każdy ma możliwość znaleźć pracy lub szkoły wystarczająco długo, aby co 3 lub 4 godziny, aby być w stanie zjeść coś innego. Co powiedzieć o tym badaniu. Tak więc, jak już wspomniano na początku tych badań wyraźnie wskazują, że niski poziom penetracji po żywności bezpośrednio wpływa na naszą wagę. W końcu są ludzie, którzy po prostu nie wytrzymują taki sposób dystrybucji żywności i nie ma sensu w takich przypadkach, w celu zapewnienia jego zgodności.

Co jest ważniejsze, niż zwykłe potrawy, ich kaloryczność i jakość. Jeśli nie przekraczają dzienne spożycie kalorii, możemy spokojnie zjeść i co 5, 7 czy nawet 10 godzin, a nie muszą, to bardzo negatywnie wpływa na naszą sylwetkę i zdrowie. Obiad powinien wykonywać podstawowe zadania, czyli, aby dostarczyć nam energii, witamin i minerałów, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dlatego jedzenie powinno być zrównoważone i zdrowe, i co ile godzin jemy, jest drugorzędne pytanie. Chodzi przede wszystkim o tym, jak nie przejadać się.

Pamiętaj!!!!

  • Istnieją potrzeb w kaloriach, nie więcej.
  • Pamiętaj o witaminy i minerały w diecie.
  • Jedzenie jest źródłem energii, trzeba często i mniejsza część.
  • Nie zmuszaj się do czegoś, co twoje ciało nie może znieść, to nie ma sensu.
  • Spróbuj nie jeść na noc – ostatni posiłek jedz jak najmniej dwie godziny przed snem.

Powiązane artykuły

Jest gluten, czy nie? Cała prawda o modzie pośladków…widokiem 501Dieta alkalicznych pozbyć się kwasu mlekowego i cholinę…widokiem 435Gładka skóry dzięki diecieviews 598Wszystko co musisz wiedzieć o błonnikuviews 459

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

O Marzena Wielgus 123 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*