Jak uwodzić kobietę?

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Sztuka uwodzenia nie jest na tyle łatwa aby posiąść ją w jeden dzien. Co więcej nie można ustalić pewnych sztywnych zasad uwaodzenia ponieważ każda kobieta jest innam, co za tym idzie cała Twoja wiedza o podrywaniu kobiety może nie sprawdzić się w każdym przypadku. Przeczytaj poniższe 13 sposobów na uwodzenie pań, jeżeli jesteś zainteresowany i podziwiasz kobietę, która mieksza po sąsiedzku albo darzysz uczuciem dziewczynę, z którą pracujesz w biurze jednak wciąż nie zdobyłeś się na odwagę aby zagadać do niej.

Oto sposoby, dzięki którym na pewno zwrócisz uwagę kobiety, o ile wdrożysz je odpowiednio. Być moż uwodzenie kobiet wydaje się być dośćs skomplikowanym działaniem, jednak uwierz, że takim nie jest.

1. Pierwszą rzeczą, o której powinieneś pamiętać jest to, iż każda kobieta lubi otrzymywać komplementy od swojego faceta! Także pamiętajkoniecznie o tej złotej zasadzie. Aczkolwiek nie uciekaj się w skrajności, bowiem zbyt dużo komplementów usłyszanych jednego wieczoru wyda się kobiecie dziwne. Zwróć uwagę na małe rzeczy, jak np. perfumy czy piękne, lśniące włosy.

2. Bycie tajemniczym to również dobry sposób aby uwodzić kobietę. Postaraj się być nieco tajemniczy na początku znajomości. Wyślij jej kwiaty, drobny upominek podpisany anonimowo - twój tajemniczy uwodziciel (brzmi banalnie, aczkolwiek działa). Gdy odkryje, kto jest tym uwodzicielem to będzie odpowiedni czas aby ustalić randkę. Możeszmieć pewność, że będzie podekscytowana spotkaniem z Tobą.

3. To całkowicie naturalne, że kobiety są romantyczne i uwielbiają tomiłe napięcie związane z romansem. Uczyń każą randkę wyjątkowyą a zobaczysz, że Twoje dziewczyna poczuje się najpiękniejszą i najważniejszą kobietą jakąkiedykolwiek widziałeś. Kobibety kochają być rozpieszczane przez słodkiego dżentelmena.

4. Kontakt wzrokowy to kolejny doskonały sposób aby uwieść kobietę. Możesz głaskać jej dłonie opuszkami palców albo dotykać jej włosów szepcząc miłe słowa do ucha. Bądź zwyczajnie wyrazić swoje uczucia patrząc swojej partnerce głęboko w oczy. Pamiętaj, im więcej mówisz ouczuciach tym bardziej ona czuje się tą wyjątkową.

5. KObiety uważają pewnych siebie mężczyzn za bardzo seksownych. Dlatego też, panię często dają znaki w jaki sposób "dadzą się uwieść" jeśli tego naprawdę chcą. Więc miej oczy szeroko otwarte i dokładnie analizuj co druga połówka mówi.

6. NIe pakuj się od razu w związek. Niech wszystko toczy się powoli. WPierw zdobądź jej serce, wtedy przyjdzie czas na dalesze kroki. Uczyń rozmowy jeszcze ciekawszymi, a następnie słuchaj co ona ma do powiedzenia. Doskonałym rozwiązaniem jest zdobycie zarówno serca i umysłu. Ciało dołączy do tego automatycznie.

7. Kolejny sekret w uwodzeniu kobiet to rozpalanie emocji. Jeżeli możesz zdobyć ją emocjonalnie to aspekt psychologiczny nie będzie trudnym zadaniem. Jako że kobiety bardzo zważają na emocje, bez problemu zdobędziesz ją całą jeśli będziesz dobrze poruszał się w tym temacie.

8. Zdarza się, że kobiety po prostu zważają na atrakcyjność. Jeżeli iTwoja wybranka zalicza się do tego grona, a Ty akurat jesteś przystojnym mężczyzną to proces uwodzenia nie będzie ażnadto trudny.

9. Zapytaj swojej wybranki o ulubiony typ muzyki. Dobra muzyka to doskonały środek na uwodzenie, gdy jesteś obok niej. Jeżeli posidaciepodobne gusta muzyczne to masz szerokie pole do popisu.

10. Dobry masaż nie tylko rozluźnia ale również sprawia, że kobieta jest bardziej uległa na Twoje dalsze sugestie, jak chociażby wspólna kąpiel. Spraw aby poczuła się pożądana.

11. Bieżcie równy udział w tym co robicie, wiedź kontrolę nad tym aledaj kobiecie dominować jeżeli tego pragnie.

12. Możesz pokazać jej kilka sztuczek i nauczuć ją tego samego, na różne ekscytujące sposoby. Staraj się być żądny przygód i śmiało pytaj kobietę czego oczekuje.

13. I ostatnie ale nie ostateczne. Koncentruj się na tym co mówi, ponieważ kobiety uwielbiają skupiać na sobie uwagę. Wtedy czują się komfortowo i są w dobwym nastroju.

Uskuteczniając te proste sztuczki możesz mić pewność, że zyskasz nie tylko jej serce, ale również umysł, ciało i duszę. Jeżeli rzeczywiście darzysz kogoś większym uczuciem postaraj się przełamać tę skorupę nieśmiałości. Stań się pewny siebie i zwyczajnie okaż jej jak bardzo Ci zależy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*