Zdrowie i Ty

Jak wybrać biustonosz?

Niektóre biustonosze potrafią utrzymać jędrne piersi na miejscu, podczas gdy inne oferują ciekawy wygląd, pokazując Twój dekolt. Poniżej będziemy ujawniać niektóre z cudów jakie może przynieść ze sobą dobrze dobrany biustonosz. Przeczytaj artykuł i miej pewność, że będziesz w stanie dokonać najbardziej świadomej decyzji odnośnie biustonoszu który zamierzasz nabyć.

Style biustonoszy

Istnieje odpowiedni biustonosz na każdą okazję. Czy wybierasz się na bieganie czy też zaraz masz pierwszą randkę, zawsze trzeba dobierać rodzaj biustonosza odpowiednio do sytuacji i potrzeb. Poniżej znajduje się opis różnych rodzajów biustonoszy, które po prostu trzeba mieć w szafie:

Push Up
Te biustonosze są doskonałe, jeśli chcesz podkreślić swój dekolt. Oto biustonosz który jest w stanie wcisnąć Twoje piersi do góry i do wewnątrz, aby stworzyć idealny kuszący widok. Biustonosz push up jest idealny dla kobiet, które nie mają dużych piersi, ale chcą pokazać swój dekolt.

Pełne miseczki
Jeśli masz duży rozmiar biustu to ten biustonosz jest właśnie dla Ciebie. Biustonosze z pełnymi miseczkami zostały zaprojektowane dla kobiet z większym popiersiem w myśl ściągnięcia większej uwagi ale i przyniesienia komfortu. Wyjątkową cechą są szersze ramiączka które sprawiają, że poczujesz się dużo wygodniej.

Bez ramiączek
Jeżeli wybierasz się na randkę, na ślub itp. oraz będziesz nosić top lub sukienkę bez ramiączek, to jest to absolutnie konieczne, aby zainwestować w tego typu biustonosz. Wiele biustonoszy bez ramiączek działa za pomocą silikonu na plecach tak, aby biustonosz pozostał na miejscu przez całą noc. Można też utrzymać go poprzez pasy lub przekonwertować je.

Biustonosze sportowe
Aktywne kobiety potrzebują sportowego biustonosza. Dzięki nim kobieta podczas uprawiania sportu zachowa swoje piersi na miejscu, tak aby nie przeszkadzały jej podczas wysiłku skacząc w lewo i prawo na zewnątrz. Dzięki temu podczas ćwiczeń nie narazisz się na uderzenia, uszkodzenia lub rozciągnięcia tkanki piersi.

Biustonosz ciążowy
Nawet świeże matki potrzebują nowych biustonoszy. Biustonosze ciążowe są stworzone w inteligentny sposób dzięki któremu podczas karmienia miseczka spada w dół, aby karmienie piersią było łatwiejsze.

Grzegorz Borkowski

58 lat Grzegorz Borkowski pracuje jakoInstruktor Terapii Uzależnień:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Uniwersytet Medyczny w Lublinie dało wiele inspiracji Łódź

Tutaj polecana strona

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *