Lange Facial Rejuvenation, czyli 9-minutowa formuła odmładzająca

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Nowoczesne osiągnięcia nauki pozwoliły stworzyć metodę, która w efektywny sposób usuwa zmarszczki, niezależnie czy masz 25 lat, czy 60 lat! Innowacyjna formuła 9-minutowa LFR, czyli Lange Facial Rejuvenation to prawdziwy przełom w pielęgnacji skóry.

Co o Lange Facial Rejuvenation mówi twórca – profesor Alan Lavelle?

doktoro Lange Facial Rejuvenation, czyli 9 minutowa formuła odmładzająca

Długo pracowałem nad intensywną kuracją odmładzająca, która widocznie poprawiałaby wygląd skóry oraz regenerowała ją na poziomie DNA. Stworzona przeze mnie metoda LFR – Lange Facial Rejuvenation opiera się na mikrodermabrazji, czyli złuszczaniu martwych warstw skóry. Dzięki usunięciu martwych poziomów skóry możliwe jest efektywne i odżywienia komórek skóry. Chciałem, aby opracowana przeze mnie kuracja na zmarszczki była dostępna dla każdej kobiety, dlatego w każdym zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne, aby zabieg wykonać samodzielnie w domu. Przeprowadzone testy pokazały, że żadna metoda nie uzyskała tak fantastycznych wyników jak LFR.

Jakie efekty są widoczne po kuracji LFR?

Kobiety w wieku ok. 30 lat, efekty LFR mogą zaobserwować praktycznie natychmiast. Już po pierwszym zabiegu blizny i przebarwienia potrądzikowe stają się niewidoczne, a zmarszczki mimiczne wyraźnie spłycone. Panie po 40-stce zauważą, że skóra odzyskuje utraconą wilgotność i jędrność po kilku zabiegach. Nawet jeśli masz powyżej 55 lat również możesz liczyć na niesamowite efekty LFR, jednak będą one widoczne dopiero po miesiącu kuracji. Nawet najgłębsze zmarszczki i bruzdy zaczną stopniowo zanikać!

Zastosowanie przełomowej kuracji Lange Facial Rejuvenation to gwarancja wyelimowania:

  • Zmarszczek i bruzd
  • Blizn potrądzikowych i wyprysków
  • Nadmiernego przetłuszczania się skóry
  • Obwisłej i nieelastycznej skóry
  • Zaskórników i innych zanieczyszczeń skóry

Opinie o LFR (Lange Facial Rejuvenation)

2 Lange Facial Rejuvenation, czyli 9 minutowa formuła odmładzająca

„Długo zmagałam się z trądzikiem, jednak gdy udało mi się opanować pojawianie się wyprysków to na mojej skórze pozostały szpecące przebarwienia. Z LFR udało mi się w ciągu 1,5 miesiąca usunąć okropne blizny. Moja skóra wreszcie wygląda idealnie!”

Sandra Malicka

11 Lange Facial Rejuvenation, czyli 9 minutowa formuła odmładzająca

„Zmarszczki i niedoskonałości na mojej skórze wpędzały mnie w kompleksy. Co rano musiałam katować swoją twarz grubą warstwą podkładu i pudru, aby wyjść do ludzi. Dzięki LFR błyskawicznie odzyskałam młodą i zdrową skórę. Teraz każdego ranka wyglądam świetnie, wystarczy mi tylko pomadka i tusz do rzęs. Polecam!”

Katarzyna Cichoń

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*