Pozbycie się żylaków bez zbędnych operacji i procedur medycznych

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Opinie klientów:

Przed I Po [#]

Olga Яворская Victoria:
28 lat

Moje problemy z nogami zaczęły się po ciąży i porodzie. Oprócz stałej ból, który ciągle się psuje, żyły zaczęły wychodzić i robić się coraz bardziej i bardziej widoczne. Moje nogi pod koniec dnia, po prostu był żylnego koryta wzgórz! To wszystko wyglądało strasznie. Poszedłem do lekarza i on poradził mi tę maść przeciwżylakową.

Zaleca się smarować codziennie, 2 razy dziennie. Pierwsze efekty zobaczyłam po zakończeniu kursu. Żyły na koniec dnia, nie wybrzuszały, i wyglądał prawie normalnie. Po miesiącu stosowania zauważyłam, że zniknął ból, nogi już mu drętwieją i prawie bez obrzęków. Kontynuować leczenie!

Przed I Po [#]

Sylvia Ziętek
47 lat

Żylaki-to jest mój odwieczny problem! Przez prawie 10 lat, z pomocą różnych maści, kremów lub tabletek. Z wszystkich produktów, które miałem okazję spróbować, lepiej Varyforte krem. To nie tylko przyjemny, szybko się wchłania w skórę, ale i pomaga. Po nim nie mam świąd, wysypka na skórze, jak bywało po innych środków z apteki.

Ja naprawdę widzę, że obrzęk i stan zapalny. Tak, nie raz, ale konsekwencje pozostają na zawsze! Dodatkowym plusem jest uczucie lekkości w nogach.

Przed I Po [#]

Maria Sienkiewicz
58 lat

Jestem już zaawansowanym stadium żylaków. Żyły były bardzo widoczne, skóra jest sucha. Obrzęk i ból towarzyszył mi cały dzień. Córka kupiła mi ten krem, a ja, mimo, że już na nic nie licząc, używałam go prawie rok, codziennie, kilka razy dziennie.

Wynik mnie zaskoczył. Po pierwsze, zauważyłam, że skóra stała się żywą i nawilżona. Potem stopniowo zaczęły znikać ból i obrzęk. Nieco później, po około miesiącu użytkowania zaczęły zmniejszać żylne obwodowe. Ja do tej pory używam tego kremu, bo widzę rezultaty, które tak uwielbiam!

Przed I Po [#]

Andrzej Zieliński
65

Moja żona zawsze mówiła, że mam problem z żyłami. Jednak zacząłem czuć to. Jego ręce były pokryte takimi żylnymi siatkami, że aż strach patrzeć. Wszystko mnie boli, ciągle przeszkadzały, ciągłę uczucie zimna. W końcu zdecydowałem się i zacząłem używać Varyforte. Najpierw nie było nic, po prostu przyjemne uczucie ciepła. Około 10 dni lekko посветлели wiednia i zmniejsza się.

Mimo, że byłem już zadowolony! Potem, przez półtora miesiąca zauważyłam, że ból minął. Chyba, krem zapalenie zniwelował! Teraz Wiednia został skrócony, i siatkę na rękach wygląda strasznie i boli!

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

O Marzena Wielgus 123 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*