Relaks w pełni, czyli majówka 2013

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Relaks w pełni, czyli majówka 2013 Tag: majówka 2013    pomysł na majówkę 2013    pomysły na spędzenie majówki

Ciepłe majowe słońce i bujnie rozkwitająca roślinność w miejskich parkach oraz pięknych krajobrazowych okolicach sprzyja długiemu wiosennemu weekendowi. Dlatego też warto wykorzystać wolne dni na aktywny wypoczynek i wyjazd poza miejsce swojego zamieszkania, aby nabrać energii po powrocie z długoterminowego urlopu. Oto nasze propozycje na jak najlepsze wykorzystanie tegorocznej majówki.

Obcowanie z przyrodą

Maj wręcz sprzyja spędzaniu wolnego czasu na łonie natury. Nawet nie trzeba daleko wyjeżdżać w poszukiwaniu wypoczynku na świeżym powietrzu. Wystarczy wybrać się na spacer do pobliskiego parku bądź lasu, żeby poczuć się lepiej, podziwiając budzącą się do życia przyrodę. Jest to idealnym rozwiązaniem, szczególnie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na wzięcie dodatkowego urlopu w pracy i wydłużyć majowy weekend. Warto zatem skorzystać z wolnych dni na urządzenie pikniku w gronie rodziny lub znajomych w niedalekiej okolicy. Co więcej, jeżeli lubimy aktywność fizyczną, to jest to najlepszy czas na wycieczkę rowerową po pobliskich trasach krajoznawczych, a przy okazji również i poprawieniu swojej kondycji po zimie.

Wellness i SPA nad morzem

Jednak mając kilka dodatkowych dni weekendu majowego, koniecznie trzeba wykorzystać je na wyjazd, nawet na drugi koniec Polski bądź zagranicą. W naszym kraju tradycyjnie mamy do wyboru góry, morze albo mazurskie jeziora. Wszystko zależy od naszych potrzeb i upodobań. Niektórzy z nas będą woleli piesze wycieczki po tatrzańskich szlakach górskich, które pozwolą na zdrowe zmęczenie się i zapomnienie o codziennych obowiązkach domowych i zawodowych. Inną propozycją jest spędzenie weekendu majowego nad morzem w ośrodkach SPA, które gwarantują przez ten czas autentyczną odnowę biologiczną, dzięki odżywczym zabiegom kosmetyczno-rehabilatacyjnym. Znajdziemy w nich czas dla siebie na odprężającą lekturę zaległych książek oraz prawdziwy relaks. Ponadto niektóre hotele organizują dodatkowo płatne wycieczki zagraniczne do miejscowości sąsiadujących z Polską.

Poelecamy  Zwiększyć metabolizm i zdobyć smukłą postawę -

Nie zwlekajmy dłużej, tylko już dziś zaplanujmy majówkę 2013 i wykorzystajmy ją na niczym niezakłócony wypoczynek!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*