Skip to content

Testy i doświadczenia Królewskiego Wieku Listopad 2017 r.

Written by

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Pozostawić komentarz lub przegląd 345 widoków

Royal Ageless to produkt do pielęgnacji skóry opracowany przez Hannes Runge, specjalistę w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej. Zabieg ma na celu przyciągnięcie młodszej skóry poprzez specjalną formułę przeciwzmarszczkową. Produkt jest dostępny od 17 lat, a kobiety w każdym wieku stosują leczenie, aby wyeliminować lub zredukować zmarszczki, niezależnie od tego, czy zaczynają się pojawiać, czy już są głębsze. Leczenie opiera się na stymulacji ekspresji genu Klotho, który koduje białko młodości i utrzymuje je przy życiu i jest aktywne podczas leczenia. Lekarz nauczył się tego zabiegu skóry w USA i najpierw przetestował go na żonie. Po zaledwie dwóch tygodniach widział widoczne efekty odmłodzenia skóry. Zabieg polega na wypełnieniu mikroskopijnych ubytków, które tworzą się w skórze, aby zapobiec powstawaniu zmarszczek. Leczenie jest odpowiednie dla kobiet w każdym wieku. Pierwsze zmarszczki na podbródku i rozpoczynających się łapach, które mogą już pojawić się u kobiet w wieku od 30 lat, znikają niemal całkowicie. Dla kobiet powyżej 40. roku życia, które już dostrzegają odprężenie podbródka i szyi, można uzyskać gładszą, świeższą i bardziej elastyczną skórę. Kobiety powyżej 50 roku życia, które mają głębokie zmarszczki wokół ust i nosa, mogą mieć te zmarszczki praktycznie znikać w ciągu kilku miesięcy. Początkowe sukcesy w tej dziedzinie można osiągnąć w ciągu czterech tygodni.

Działanie Royal Ageless opiera się na trzech ważnych czynnikach, które zapewniają młodszą skórę przy użyciu specjalnej formuły przeciwzmarszczkowej.

Wzmocnienie włókna kolagenowego z białkiem kolagenowym: W miarę starzenia się organizmu skóra traci swój naturalny kolagen, który zapewnia jej elastyczność i jędrność. Włókna skóry osłabione utratą kolagenu zaczynają się rozszerzać wraz ze starzeniem się skóry, co z kolei powoduje utratę elastyczności skóry. Zabieg z użyciem białka kolagenowego pozwala zapobiec procesowi rozluźnienia skóry i nie tylko zatrzymać go, ale również zapewnić skórze znacznie większą jędrność.

Głębokie wgłębienia wypełnione są kwasem hialuronowym: cząsteczki kwasu hialuronowego pełnią ważną funkcję w procesie nawilżania skóry. Mają one jednak również wpływ na produkcję kolagenu. Z biegiem lat jednak znikają one ze skóry. Dzięki nawilżeniu tkanki skóry i zaopatrzeniu jej w brakujący kwas hialuronowy można uzupełnić zmarszczki, które tworzą się w skórze podczas procesu starzenia. Zapobiega to powstawaniu kolejnych zmarszczek i uzupełnia istniejące zmarszczki, ponieważ kwas hialuronowy jest w stanie przechowywać mnóstwo swojej własnej wagi jako wodę.

Wzmocnienie i napięcie tkanki zwiększa się wraz z kolagenem i elastyną: luźność skóry wynika z początkowego zaburzenia zasilania ważnych włókien podporowych kolagenem i elastyną w zamkniętej tkance łącznej. Receptura zabiegu ma na celu stymulację tkanki, a tym samym ponowne naprężenie i napinanie skóry oraz stymulację tworzenia się kolagenu i elastyny w tkance.

Produkt działa wieloaspektowo:

W zasadzie leczenie jest skierowane do osób używających obu płci. Nie ma określonej grupy wiekowej, która byłaby specjalnie przeznaczona do leczenia. W każdej grupie wiekowej znajdują się użytkownicy, którzy mogą osiągnąć naprężenie, a tym samym poprawę stanu skóry poprzez zabieg. Starzenie się skóry zaczyna się w wieku około 25 lat i w zależności od rodzaju i stanu skóry, warto podjąć pierwsze kroki w celu zrekompensowania zmarszczek początkowych w wieku 30 lat. Jednak nawet w wieku 70 lat zabieg ten może nadal działać bardzo dobrze i prowadzić do znacznej poprawy stanu skóry. Zabieg może więc odbywać się w każdej grupie wiekowej i albo całkowicie eliminuje zmarszczki, albo w zaawansowanym stadium starzenia się skóry, co najmniej znacząco poprawia wygląd skóry.

Zaoszczędź 50% tutaj u producenta!

Jak działa efekt Royal Ageless?

Produktem zmniejszającym starzenie się skóry jest krem. Oznacza to, że produkt jest stosowany zamiast produktów do pielęgnacji skóry, które są używane w inny sposób. Przy pierwszym zabiegu skóra jest wypełniona kolagenem i elastyną oraz kwasem hialuronowym, dzięki czemu już po pierwszym zabiegu można zauważyć wyraźną poprawę kondycji skóry. Skóra chroniona jest przez nakładanie preparatu wilgocią i kolagenem.

Previous article

Ultinalny przewodnik do kupowania pudru Maca

Next article

Czym jest żel tytanowy?

Join the discussion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Font Resize